Tako je Goran spraševal na igrišču Dejana po eni izmed obrambnih akcij na tekmi proti ukrajinskemu predstavniku Ilyichivetsu.
![]() |
| začetek srečanja. |
Fajn pripravljalna tekma številka sedem pred to sezono in moja številka šest je minila v postavi 3M in ostalih prijaznih navijačev.
![]() |
| trio M in Izi. |
Ko nas je garmin pripeljal nekam, kjer se sprašuješ…”pa kje sem,” smo pred seboj zagledale zanimiv napis.
![]() |
| pivnica zraven gasilcev. |
G. Ban nas je usmeril proti stadionu in že pot za zanimivo trojico je bila zabavna.
![]() |
| sodstvo. |
Vse okoli pa pšenica, koruza in še domače živali. Mestne deklice smo gledale, kot da smo padle z neba.
![]() |
| koruza. |
Igrišče in trava sta bila vrhunska, krasne pa so bile tudi mravljice, ki jih je bilo kot mravljic. 🙂
![]() |
| igrišče z mavrico. |
Tekma je minila v zanimivem vzdušju prijateljev iz Prekmurja, ki so predstavljali naš zahod, naših krasnih fantov, enih bolj ali manj dobrih.
![]() |
| zahod Serdice. |
Fajn smo se družili navijači med seboj, pridno sem seveda spet zbirala štopleke, nasmejali smo se tudi. Tu pa tam me je kdo še fejst razjezo.
![]() |
| naši bojevniki. |
Na koncu pa je zmagala seveda spet hrana in prijetno druženje.
![]() |
| bife. |
Aja, pa 1:2 je bilo. Marcos jim ga je stisno. Kot se za brazilca spodobi…
Drugače pa so fajn te tekme…čuješ kaj govori trener in igralci med seboj…škoda, da se kdaj to ne posname.
![]() |
| Eti. |
Njihova simpatičnost ne pozna meja. 🙂
![]() |
| le kdo smo? 🙂 |
Kot tudi naša ljubezen do kluba ne…
![]() |
| pšenica. |
In ko so vsi odšli, smo se do avta prismejale še me…in tam me je čakala ona…
![]() |
| moja adidaska. 🙂 |
p.s. M&M krasno je bilo…hvala za družbo.













Foto: Dejan Laketić