Select Page
končnih.

Tekme mariborskih rokometašev so poglavje za sebe. Kaj takega res ne doživiš vsak dan.
Prvič, ker nimam zmeraj časa, drugič pa ker so tekme rokometa, s komerkoli že, res nekaj posebnega.
Ne moreš verjet kaj se vse zna zgodit.

štart.

Danes sva si “Ninina mama” in jaz vzeli čas, prešetkali Lent, pokazala sem ji dobrote Šiša, kakšno rekla z mojo najljubšo Violo, no bolj najbolj rugby igralcem med Violami…

ekipa, zadaj pa moj pridni blog bralec. 🙂

Potem pa po vstopnici, ki sta me čakali v Tribuna baru za kar se Andreju iskreno zahvaljujem, potem pa na vhodu srečam Barbaro in njeno boljšo polovico.
Pred mano in za mano pa še Jasmina z družino na sedežih. Odlično.

navijači Celja.

V krasni družbi sem si ogledala krasno tekmo, kjer so živce pile vuvuzele, navijanje,  ki smo ga komaj razumeli in predvsem dve osebi.
Sodnik, ki je dokaz, da v rokometu igrajo posebna pravila za posebne ekipe.
In golman Celja.

Kuponko

Dejansko sta bila opazna samo onadva. Oziroma še oni drugi sodnik, ker tak nisi vedo katero čudo bolj čudno sodi.
Zanimiva in pestra tekma s krasnimi plesalkami in maskotami, prijatelji iz vseh strani dvorane Lukna se je na koncu končala vseeno z zmago Celja.

najmlajše tigrice.

Če je zaslužena ali ne, naj vsak presodi sam.
Čestitke četi krasne vijolčne barve za krasen večer.
Odbojkarice so med polčasom dobile še rože….pa mi sploh niso zgledale sploh kaj naj čemerkoli navdušene. Pa so le prvakinje države.

odbojkarske prvakinje.

Pohvale za krasno tekmo, ljudi je bilo kar nekaj.

saj še en focn. :S

Eni celjski rokometaši pa…eh, včasih te res prime, da bi koga vsekal. Če ne bi ugotovil, da je bolj pametno si mislit svoje…
Se vidi da še nismo rokometno mesto, nam pa bo počasi vseeno tudi to ratalo, ker se organizatorji trudijo na vseh frontah in si zaslužijo največji aplavz sveta.

glavne tigrice.

Ko se je tekma končala, tak ne znam domov it. Pa sem opazovala še enega fantka, kako je igral s svojim očetom predvidevam, rokometašem, rokomet pred golom.
Neprecenljiv trenutek in najlepši v celotnem večeru.
Hvala vsem, ki ste bili z nami.

bodoči rokometaš

Za poraz je res škoda, čeprav je kazalo še veliko hujše.
Vendar 29:31 vseeno ostaja malo…hladen tuš na tekmo, ki bi se v zadnjih minutah lahko končala drugače.