Select Page
Preden smo šli 30.4.2011 na moje zadnje gostovanje do sedaj v Novo Gorico, je moj facebook status praktično napovedal rezultat tekme. Napisala sem namreč, da če bi naši nogometaši vedeli kako se trudimo, da spravimo skupaj avto za gostovanje, bi zmagali vsaj 5:0.
začetek srečanja
Sem mislila, da do te poti sploh ne bo prišlo. Na koncu so me na pot vzeli Sonja in njena družina. Še danes sem jim za to hvaležna.
Eti in Dejan
Tekma je bila res nepozabna.
Fantje so goriške prijatelje naravnost osramotili. Marcos trikrat, Goran, Dejan in Etien so zabijali, kot da tega ne bo konca. Prijateljica Polona, ki je bila na morju, mi ni verjela, ko je bilo ob polčasu že 0:3. Tudi na tribuni smo bili rahlo skeptični, kaj bo v drugem polčasu. Ko so pokazali, kako se igra, so nas šokirali vse.
Goran ob golu in Jovan.
Po res presenetljivo pestri tekmi, smo si privoščili še Hitrega Mikija…mogoče še kdaj…mogoče že jutri…ko bomo našega šoferja Roka okupirale kar štiri vijolčne dekline…
In ko bi bojevniki vedeli kako težko je za Gorico napolnit avto, bi jim jih dali vsaj pet…:D