Select Page

Ker srce krvavi…
…bomo ostali…

Golmansko ogrevanje.

…bomo vztrajali…
…bomo verjeli…

Prva ekipa na ogrevanju.

…bomo se vozili daleč in dlje…
…bomo navijali…

Prihod.

…bomo srčno upali…
…bomo pisali…
…bomo jezni…
…bomo razočarani…

Pozdrav publiki.

…bomo hoteli spremembe…
…bomo borili se kot levi…
…bomo trmasti…

Skupinska fotografija.

…bomo skupaj eno.
In ker smo s srcem tu…

Kapetana.

…se ne bomo pustili odgnati…
…bomo klub zmeraj imeli za svojega…

Motivacija.

…ne bomo brali člankov brez vsebine…

Trenerji z naključnim obiskovalcem.

…bomo iskali ljubezen in ne sovraštva…
…bomo kričali, a tudi govorili s tišino…
…bomo tu.

Pred začetkom.

Vsi samo govorijo. Vsi samo pišejo. Vsi vse vedo.
Še najbolj tisti, ki sploh ne gledajo nogometa.

Po avtogolu.

Še najbolj tisti, ki domžalskega športnega parka od blizu niso videli, pa smo leta hodili tja na dvojno dozo nogometa.

Pogled.

Še najbolj tisti, ki bodo govorili, da o fuzbalu pojma nimam in da sem samo za štedilnik.
Še najbolj tisti, ki so jim besede rasizem in ksenofobija tujki, ki jih ne razumejo.

VAR.

Še najbolj tisti, ki vedo vse o tekmi, pa je niso mogli gledat, ker nimajo Telemacha.
Zato dragi prijatelji!

Mojster.

Dvignimo glave, stopimo skupaj. Ne dovolimo si vzeti. Upanja. Poguma. Zagnanosti in predanosti!
Bodimo tista kri, tista vijol’čna kri, ki srce tega mesta drži gor.

Menjava.

Pokažimo svetu česa smo sposobni. Kaj vse zmoremo in kaj je naša veličina.

Živi zid.

Ker če smo res družina, kar smo… roke gor. Zapojmo. In bodimo to po čem smo znani.
Da smo tu, ko so vsi že davno odšli.

Boril se je za vsako krivico. Ampak vsako.

Mi smo tisti, ki ostajamo ne glede na vse. In mi bomo tisti, ki bomo pokazali zakaj se vse spreminja. Mi pa bdimo in dvigujemo.

Vedno se pomaga nasprotniku.

Ko ti režejo krila, ne pozabi: nekje je nekdo, ki ti bo pomagal leteti.
Hvala vsem, ki vas bom lahko objela v soboto na derbiju.

Prosti strel.

In hvala vsem, ki boste bolečino in jezo spremenili v najboljšo zgodbo.
Mi se ne bomo prešteli. Šteli smo spomine.
In šteli bomo nove spomine.

Srce bojevnika.

Pa ti, te kaj od gneva prst na rokah boli?
In veš kaj… ko bo vse šlo gor… ne pozabit kdo je bil tu, ko je bilo vse doli.
Dobro bomo. Prej ni konec.

Toliko neizrečenih misli.

Vsem, ki se z menoj ne boste predali… vidimo se. Zagotovo.
Stari sezoni kmalu pomahamo v slovo.
Pol pa gasa v nove zmage.

Trener je na izjavi hudo trpel.

Zmeraj. Ker je prav tako.

Oh, kapEtan.

Vrži poleno. Višja bom.
MalaMo. :*

Utrinki vijolice
Pregled zasebnosti

Moj blog uporablja piškotke. To so majhni podatkovni drobci, ki jih spletni strežnik ob obisku ponudi vašemu brskalniku. Ta jih običajno shrani na vaš računalnik oziroma mobilno napravo, ob poznejših obiskih pa se shranjeni piškotek iz brskalnika ponovno pošlje strežniku. Piškotki se uporabljajo za shranjevanje nastavitev, vodenje seje posameznega uporabnika, razlikovanje med uporabniki in za njihovo sledenje na spletišču.

Nadzor nad nalaganjem piškotkov, pregled njihovih lastnostni in njihovo brisanje so možni v nastavitvah vašega spletnega brskalnika, ali z uporabo dodatnih vtičnikov v njem.